Kapcsolódó cikkek
Osztrák logisztikai cég fuvarozó alvállalkozókat vár Nemzetközi futárcég fuvarozó alvállalkozót keres Speditőr cég belföldi munkát kínál hűtős járművekre Belgiumi logisztikai vállalat fuvarozókat keres Ausztriai spedíció újabb fuvarozó alvállalkozókat vár Műtrágyaféleségekhez fuvarozót keresnek Új szolgáltatásunk: TimoCom fuvarpiaci barométer Tagunk uniós munkát ajánl árufuvarozóknak Magyarországi fuvarozókat keresnek Ausztriából Új fuvarok, új lehetőségek az LTS-nél! A Reining Transport Kft. alvállalkozókat keres Fuvarozó partnereket keresnek uniós körfuvarozáshoz MKFE-tag alvállalkozót keres Ausztriai spedíció fuvarozó alvállalkozókat vár A Stark GmbH továbbra is munkát ajánl fuvarozóknak Globális vállalat fuvarozókat vár Dunántúli cég fuvarozókat keres folyamatos, EU-s körökre Nyugat-magyarországi cég változatlanul fuvarozókat vár Magyar-görög fuvarlehetőség azonnal, pénteki rakodással! Finn fuvarozó cég precíz alvállalkozókat vár Uniós-magyar utakra fuvarozó kerestetik Német óriásvállalat magyar fuvarozókat vár MKFE-tag változatlanul partnereket keres Egyesületünk tagja hűtős fuvarozókat keres Egyesületünk tagja tandempótos fuvarozót keres nemzetközi munkára Németországi DHL-iroda uniós munkát kínál fuvarozóknak Debreceni cég alvállalkozót keres Nemzetközi hulladékfuvarozói munka (csak tapasztaltaknak!) Szórakoztató-elektronikához fuvarozókat várnak (orosz utakra) Fuvarozókat keres a Videoton Skandináviából Közép-Kelet-Európába: újabb fuvarfeladatok Élelmiszer terítésére fuvarozó kerestetik Az osztrák FxLogistik fuvarozókat vár Fővárosi iskola helyi buszos vállalkozót keres Gyógyszerfuvarozót keresnek Magyar-olasz-magyar utakra alvállalkozókat várnak Élelmiszergyártó cég hosszú távra fuvarozót keres Ukrajnai mamutcég keletre fuvarozókat vár ázsiai utakra Megbízható fuvarozókat keres a DHL A Transdanubia továbbra is alvállalkozókat keres MFKE-tag alvállalkozókat keres alkalmi fuvarfeladatokra Állandó török körfuvarokra jelentkezőt várnak Különféle munkák TIR-es fuvarozóknak Egyszeri kis fuvarfeladat Zala megyéből Budapestre Logisztikai világcég dán irodája hűtős fuvarozókat vár Alvállalkozókat keres a Deltasped Minőségi fuvarozókat vár a LIDL Romániai logisztika kis- és nagykocsis fuvarozókat vár Értelmi fogyatékosok egri szervezete jótékony fuvarozót keres Belföldes fuvarozó sürgős árajánlatát várják briketthez Sör belföldi terítésére fuvarozót keresnek Tagunk alvállalkozót keres török-magyar utakra Üveghulladék fuvarozására jelentkezőt várnak sürgősen Kamionok eladók munkával együtt — egyesületünk tagjától MKFE-tagvállalkozás ADR-es fuvart vállal Autószállító cég uniós körfuvarokhoz alvállalkozót keres Tagunk alvállalkozókat vár nyugat-európai körökre A Liegl & Dachser fuvarozót keres Egyesületünk tagja hűtős fuvarozókat keres EU-s bérvontatásra fuvarozókat várnak További fuvarozókat vár a BOSCH miskolci gyára Hazai vállalkozás gépkocsi-fuvarozót keres Egyszeri rönkfa-fuvarlehetőség belföldeseknek — sürgős! Vas-, fa- és papíráruhoz nemzetközi fuvarozót keresnek Kis osztrák spedíció magyarországi fuvarozókat keres MKFE-tag nemzetközi munkát adna fuvarozóknak Külföldi bérvontatásra megbízható fuvarozókat keresnek Belföldes fuvarfeladatok a Heinekentől Fuvarozókat keres az Agro Logistic GmbH Fuvarfeladatok több európai viszonylatra Fuvarlehetőségeket kínál az Euro-Log Kft. Tantestületi kirándulásra autóbuszt keres egy újpesti gimnázium Zöldség-gyümölcs exportjára fuvarozót várnak Fuvarozókat keres a Coca-Cola italhűtőkhöz és marketing-anyagokhoz ADR-es termékekhez fuvarozót keresnek Dunántúli tagunk munkát adna fuvarozóknak Szlovákiai vállalat magyarországi fuvarozókat keres Ipari gázokhoz ADR-es fuvarozót keresnek Speditőr cég folyamatos EU-s munkát kínál 24 tonnás szerelvényekre Kis- és nagykocsis fuvarozókat vár a Masped Tlog Fotóművész megbízható nemzetközi fuvarozót keres Segélycsomaghoz fuvarozót várnak (Budapest-Ózd) Fuvarozókat keres a Waberers Vasáru-fuvarozót keresnek — sürgős! Fuvarozói munka osztrák megbízótól Elektromobil-építő egyetemisták fuvarozó szponzort keresnek Belföldes munkákra további fuvarozókat keresnek Tagunk fuvarozókat keres nemzetközi utakra Targoncák fuvarozására vállalkozó kerestetik! Két raklap spanyol termék sürgősen fuvarozóra vár! Tagunk flottáját eladná, bérbe adná vagy munkát keresne rá (x) Egyesületi tagunk napi munkát ajánl fuvarozóknak Fuvarok vihetők járművel együtt MKFE-tag hűtős-kisautós alvállalkozót keres Spanyol cég 35 kamionnak adna munkát Egyesületi tagunk kisautós fuvarfeladatokat vállal Uniós és magyar körfuvarok egyesületi tagunktól Hűtött marhahús-importhoz sürgősen fuvarozót várnak Hosszúpályás munkák TIR-es fuvarozóknak Egyesületi tagunk kisautós fuvarozót keres Magyar-svéd viszonylatra fuvarozót keresnek MKFE-tagvállalkozás ADR-es fuvarozót keres Litván-magyar burgonya-importhoz fuvarozót várnak Szegedi vállalkozás nemzetközi fuvarozót keres Pest megyei kiindulással fuvarfeladatok a Szemereytől Egy liter ADR-es mintához hűtős kisautót keresnek Tagunk német partnere munkát ajánl fuvarozóknak Belföldi fuvarozói munkát kínál a Waberers Logisztika Kft. Tagunk lengyel exporthoz alvállalkozót keres A DHL Express Magyarország Kft. fuvarozó alvállalkozót keres Holland-görög utakra fuvarozót várnak Kétféle fuvarlehetőség a Wabererstől Uniós és keleti fuvarlehetőségek hosszú távra Osztrák spedíció igényes fuvarozókat vár MKFE-tag azonnali kezdéssel alvállalkozót keres Állandó német és olasz feladatok fuvarozóknak Egyéni vállalkozó igényes belföldi fuvarozót keres Egyszeri költöztetéshez belföldes fuvarozót várnak Fuvarlehetőségek a Szemerey Transporttól Fuvarozói munkalehetőség a Ghiblitől Újabb fuvarozói munka a Szemereytől Agrár-vállalkozás fuvarozót keres Belföldi munka precíz fuvarozóknak Mezőgazdasági alapanyagokhoz, termékekhez fuvarozót keresnek Rendszeres munkalehetőség pontos fuvarozóknak MKFE-tag magyar-olasz viszonylatra alvállalkozót keres Bálás szalmához fuvarozót keresnek Tagunk belföldi fuvarozót keres öblösüveghez Skandináv munkák igényes fuvarozóknak Rövid, egyszeri belföldes fuvarfeladat Nyílászárókhoz nemzetközi fuvarozó kerestetik! Fuvarozókat keres a Szemerey Transport Fuvarozói munkalehetőségek a Ghiblitől Üdítőitalok terítésére belföldi fuvarozót várnak Egyesületünk tagja belföldi fuvarozót keres Egyesületünk tagja költöztetőt vár London-Budapest útra Spanyol logisztikai vállalat fuvarozókat keres Fuvarozó partnereket keres a TESCO Primary Versenyautókhoz járműszállító tréleres fuvarozót várnak Munkalehetőségek konténer-alvázas járművel fuvarozóknak EU-s fuvarlehetőségek a Wabererstől Nemzetközi fuvarlehetőségek a Ghiblitől Folyamatos, nemzetközi feladatok precíz fuvarozóknak Üzemanyag-fuvarozót keresnek rendszeres munkára Belföldi munkára fuvarozókat vár a Coca-Cola Nagy múltú osztrák logisztika fuvarozókat keres Nógrád megyei munka két tehergépkocsira Tekintélyes osztrák spedíció precíz fuvarozókat vár Egyéni vállalkozó nemzetközi fuvarozót keres Sopron környéki fuvarfeladatok a Szemereytől Nyugat-magyarországi fuvarfeladatok a Szemereytől Gabonás fuvarozót keres egy orosz cég azonnal 40 lábas ISO-konténerhez belföldes fuvarozót várnak Fuvarozókat keres a Waberers Paralimpikonok jótékony fuvarozót keresnek Magyar cégcsoport bécsi képviselete fuvarozókat keres Uniós és magyar körfuvarok egyesületi tagunktól MKFE-tag nemzetközi fuvarozót keres terjedelmes árukhoz Orosz-magyar fuvarlehetőségek egyesületünk tagjától Németországi DHL-iroda uniós munkát kínál fuvarozóknak Segítő fuvarozót keresnek belföldi útra Budapesti iskola buszosok árajánlatát várja Műanyag hulladékhoz belföldi fuvarozót várnak MKFE-tag fuvarozókat vár márciusi kezdéssel Alvállalkozókat keres a DHL Freight Magyarország Fuvarozó alvállalkozókat keres a Magyar Posta MKFE-tag ömlesztett áruhoz alvállalkozót keres Fuvarlehetőség egyesületünk tagjától Raklapos áruhoz belföldi fuvarozót várnak Szegedi cég fuvarozókat vár uniós munkára ISO-konténerekhez alvázas fuvarozókat várnak Fuvarozókat vár a Gartner Fuvarozót keres a Waberers Speditőr cég újabb relációkra alvállalkozókat keres Fuvarozókat keres a Coca-Cola Uniós fuvarozás magas km díjjal Költöztető kerestetik belföldi munkára! Spanyol cég kisautós fuvarozókat vár magyar, belföldes munkára

Folyamatos, uniós munkák precíz fuvarozóknak

2013. január 22. kedd, 15:30
 
Münchenben székelő és a közelmúltban alapított, magyar tulajdonú cég megbízható fuvarozókat keres EU-s körfuvarok bonyolítására. Viszonylatok: Németország - Benelux-államok - Olaszország - Nagy-Britannia - Ausztria - Spanyolország (körfuvarok).

rakomány: normál kereskedelmi áru
tömege fuvaronként: változó; 10 - 24 tonna (nem cserepalettás)
a munka jellege: folyamatos, állandó megbízással
szükséges jármű: 13,60-as rolóponyvás, konténerajtós, felülről rakodható
ciklusok: két-három hetes ciklusokban történő uniós körfuvarozás


Kapcsolat:
Emma Spedition UG
Németh Boldizsár - boldizsar.nemeth@emma-spedition.com - 06 (20) 288 38 38


Egyesületünk közzéteszi a hirdetést, azonban annak tartalmáért nem vállal felelősséget.