Térkép Németország nyári korlátozásairól — 2019

2019. május 28. kedd, 14:03

 Idén is kapható az MKFE-nél a népszerű, német BGL-térkép! A tehergépjárművek nyári, szigorított közlekedési korlátozása július 1-tõl augusztus 31-ig tart Németországban. A német utakat járó fuvarozókra gondolva ebben az évben is változatlanul kínáljuk a főként tehergépkocsi-vezetőknek szóló, összehajtogatható Németország-térképet, melyet a német BGL jelentetett meg elsősorban a nyári korlátozásokra tekintettel.

Egyesületünknél Ön 2019-ben is hozzájuthat:

Németország útjaival, autópályáival; útkarbantartásokkal, nyári korlátozásokkal, útlezárásokkal, ajánlott terelőutakkal, környezetvédelmi zónákkal

angol, német, francia, lengyel, orosz és cseh nyelvű jelmagyarázattal

színes, részletes magyarázatokkal

7 város és a Ruhr-iparvidék áttekintő térképével

tartományi színezéssel


A nyomdatermék a budapesti székházunk shopjában és regionális irodáinkban is megvásárolható! Ára:


2.000 Ft + ÁFA


(Egyesületünk értékesítési csoportjának személyi kapacitása sajnos nem teszi lehetővé, hogy vásárlóinknak a térképeket külön-külön postázzuk. Kérjük, hogy a nyomdatermékekért személyesen szíveskedjenek jönni! Bővebb tájékoztatás: Bócz Magdolna; bocz@mkfe.hu vagy 06 1 252 0688 / 219.)