Kapcsolódó cikkek
Osztrák logisztikai cég fuvarozó alvállalkozókat vár Tagunk eladná hűtős nyergesszerelvényét Nemzetközi futárcég fuvarozó alvállalkozót keres Speditőr cég belföldi munkát kínál hűtős járművekre Belgiumi logisztikai vállalat fuvarozókat keres Ausztriai spedíció újabb fuvarozó alvállalkozókat vár Műtrágyaféleségekhez fuvarozót keresnek Új szolgáltatásunk: TimoCom fuvarpiaci barométer Tagunk uniós munkát ajánl árufuvarozóknak Magyarországi fuvarozókat keresnek Ausztriából Szeptemberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2013 Új fuvarok, új lehetőségek az LTS-nél! A Reining Transport Kft. alvállalkozókat keres Fuvarozó partnereket keresnek uniós körfuvarozáshoz MKFE-tag alvállalkozót keres Ausztriai spedíció fuvarozó alvállalkozókat vár A Stark GmbH továbbra is munkát ajánl fuvarozóknak Globális vállalat fuvarozókat vár Dunántúli cég fuvarozókat keres folyamatos, EU-s körökre Nyugat-magyarországi cég változatlanul fuvarozókat vár Magyar-görög fuvarlehetőség azonnal, pénteki rakodással! Finn fuvarozó cég precíz alvállalkozókat vár Uniós-magyar utakra fuvarozó kerestetik Német óriásvállalat magyar fuvarozókat vár MKFE-tag változatlanul partnereket keres Egyesületünk tagja hűtős fuvarozókat keres Egyesületünk tagja tandempótos fuvarozót keres nemzetközi munkára Németországi DHL-iroda uniós munkát kínál fuvarozóknak Debreceni cég alvállalkozót keres Nemzetközi hulladékfuvarozói munka (csak tapasztaltaknak!) Szórakoztató-elektronikához fuvarozókat várnak (orosz utakra) Töltse le innen az előadásokat! Fuvarozókat keres a Videoton Skandináviából Közép-Kelet-Európába: újabb fuvarfeladatok Élelmiszer terítésére fuvarozó kerestetik Az osztrák FxLogistik fuvarozókat vár Fővárosi iskola helyi buszos vállalkozót keres Gyógyszerfuvarozót keresnek Magyar-olasz-magyar utakra alvállalkozókat várnak Élelmiszergyártó cég hosszú távra fuvarozót keres Ukrajnai mamutcég keletre fuvarozókat vár ázsiai utakra Megbízható fuvarozókat keres a DHL A Transdanubia továbbra is alvállalkozókat keres MFKE-tag alvállalkozókat keres alkalmi fuvarfeladatokra Állandó török körfuvarokra jelentkezőt várnak Különféle munkák TIR-es fuvarozóknak Egyszeri kis fuvarfeladat Zala megyéből Budapestre Logisztikai világcég dán irodája hűtős fuvarozókat vár Fuvarozók helyzete és gondjai — stúdióbeszélgetés Fuvarozók helyzete és gondjai — stúdióbeszélgetés Alvállalkozókat keres a Deltasped Minőségi fuvarozókat vár a LIDL Romániai logisztika kis- és nagykocsis fuvarozókat vár Értelmi fogyatékosok egri szervezete jótékony fuvarozót keres Belföldes fuvarozó sürgős árajánlatát várják briketthez Tagunk szeretné eladni cégét Sör belföldi terítésére fuvarozót keresnek Tagunk alvállalkozót keres török-magyar utakra Üveghulladék fuvarozására jelentkezőt várnak sürgősen Szünet a győri irodánkban MKFE-ügyfélfogadási rend 2011 decemberében Kamionok eladók munkával együtt — egyesületünk tagjától MKFE-tagvállalkozás ADR-es fuvart vállal Autószállító cég uniós körfuvarokhoz alvállalkozót keres Tagunk alvállalkozókat vár nyugat-európai körökre A Liegl & Dachser fuvarozót keres Egyesületünk tagja hűtős fuvarozókat keres EU-s bérvontatásra fuvarozókat várnak További fuvarozókat vár a BOSCH miskolci gyára Hazai vállalkozás gépkocsi-fuvarozót keres Egyszeri rönkfa-fuvarlehetőség belföldeseknek — sürgős! Közlekedési korlátozások Európában: január és február Vas-, fa- és papíráruhoz nemzetközi fuvarozót keresnek MKFE-tag eladná fuvarozó vállalkozását Kis osztrák spedíció magyarországi fuvarozókat keres Júliusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2012 MKFE-tag nemzetközi munkát adna fuvarozóknak Külföldi bérvontatásra megbízható fuvarozókat keresnek Belföldes fuvarfeladatok a Heinekentől Fuvarozókat keres az Agro Logistic GmbH Fuvarfeladatok több európai viszonylatra Fuvarlehetőségeket kínál az Euro-Log Kft. Tantestületi kirándulásra autóbuszt keres egy újpesti gimnázium Zöldség-gyümölcs exportjára fuvarozót várnak Fuvarozókat keres a Coca-Cola italhűtőkhöz és marketing-anyagokhoz ADR-es termékekhez fuvarozót keresnek Dunántúli tagunk munkát adna fuvarozóknak Magyar kamionstop nyáron — Hazagurulás? Kivételek? Hőségriadó? Szlovákiai vállalat magyarországi fuvarozókat keres Ipari gázokhoz ADR-es fuvarozót keresnek Speditőr cég folyamatos EU-s munkát kínál 24 tonnás szerelvényekre Kis- és nagykocsis fuvarozókat vár a Masped Tlog Fotóművész megbízható nemzetközi fuvarozót keres Segélycsomaghoz fuvarozót várnak (Budapest-Ózd) Fuvarozókat keres a Waberers Vasáru-fuvarozót keresnek — sürgős! Fuvarozói munka osztrák megbízótól Elektromobil-építő egyetemisták fuvarozó szponzort keresnek Belföldes munkákra további fuvarozókat keresnek Tagunk fuvarozókat keres nemzetközi utakra Targoncák fuvarozására vállalkozó kerestetik! Folyamatos, uniós munkák precíz fuvarozóknak Két raklap spanyol termék sürgősen fuvarozóra vár! Rendezvényeket kiszolgáló kamionosok figyelmébe Tagunk flottáját eladná, bérbe adná vagy munkát keresne rá (x) Egyesületi tagunk napi munkát ajánl fuvarozóknak MKFE-tag hűtős-kisautós alvállalkozót keres Spanyol cég 35 kamionnak adna munkát Egyesületi tagunk kisautós fuvarfeladatokat vállal Uniós és magyar körfuvarok egyesületi tagunktól Hűtött marhahús-importhoz sürgősen fuvarozót várnak Hosszúpályás munkák TIR-es fuvarozóknak Egyesületi tagunk kisautós fuvarozót keres Magyar-svéd viszonylatra fuvarozót keresnek MKFE-tagvállalkozás ADR-es fuvarozót keres Litván-magyar burgonya-importhoz fuvarozót várnak Szegedi vállalkozás nemzetközi fuvarozót keres Pest megyei kiindulással fuvarfeladatok a Szemereytől Egy liter ADR-es mintához hűtős kisautót keresnek Tagunk német partnere munkát ajánl fuvarozóknak Belföldi fuvarozói munkát kínál a Waberers Logisztika Kft. Tagunk lengyel exporthoz alvállalkozót keres A DHL Express Magyarország Kft. fuvarozó alvállalkozót keres Holland-görög utakra fuvarozót várnak Kétféle fuvarlehetőség a Wabererstől Uniós és keleti fuvarlehetőségek hosszú távra Osztrák spedíció igényes fuvarozókat vár MKFE-tag azonnali kezdéssel alvállalkozót keres Állandó német és olasz feladatok fuvarozóknak Egyéni vállalkozó igényes belföldi fuvarozót keres Egyszeri költöztetéshez belföldes fuvarozót várnak Fuvarlehetőségek a Szemerey Transporttól Fuvarozói munkalehetőség a Ghiblitől Tájékoztató az e-útdíj bevezetéséről az ország több pontján Újabb fuvarozói munka a Szemereytől Agrár-vállalkozás fuvarozót keres Belföldi munka precíz fuvarozóknak Mezőgazdasági alapanyagokhoz, termékekhez fuvarozót keresnek Rendszeres munkalehetőség pontos fuvarozóknak MKFE-tag magyar-olasz viszonylatra alvállalkozót keres Bálás szalmához fuvarozót keresnek Tagunk belföldi fuvarozót keres öblösüveghez Skandináv munkák igényes fuvarozóknak Rövid, egyszeri belföldes fuvarfeladat Nyílászárókhoz nemzetközi fuvarozó kerestetik! Fuvarozókat keres a Szemerey Transport Fuvarozói munkalehetőségek a Ghiblitől Üdítőitalok terítésére belföldi fuvarozót várnak Egyesületünk tagja belföldi fuvarozót keres Egyesületünk tagja költöztetőt vár London-Budapest útra Spanyol logisztikai vállalat fuvarozókat keres Fuvarozó partnereket keres a TESCO Primary Versenyautókhoz járműszállító tréleres fuvarozót várnak Munkalehetőségek konténer-alvázas járművel fuvarozóknak EU-s fuvarlehetőségek a Wabererstől Nemzetközi fuvarlehetőségek a Ghiblitől Folyamatos, nemzetközi feladatok precíz fuvarozóknak Üzemanyag-fuvarozót keresnek rendszeres munkára Belföldi munkára fuvarozókat vár a Coca-Cola Nagy múltú osztrák logisztika fuvarozókat keres Nógrád megyei munka két tehergépkocsira Tekintélyes osztrák spedíció precíz fuvarozókat vár Egyéni vállalkozó nemzetközi fuvarozót keres Októberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2013 Sopron környéki fuvarfeladatok a Szemereytől Nyugat-magyarországi fuvarfeladatok a Szemereytől Gabonás fuvarozót keres egy orosz cég azonnal 40 lábas ISO-konténerhez belföldes fuvarozót várnak Fuvarozókat keres a Waberers Paralimpikonok jótékony fuvarozót keresnek Magyar cégcsoport bécsi képviselete fuvarozókat keres Uniós és magyar körfuvarok egyesületi tagunktól MKFE-tag nemzetközi fuvarozót keres terjedelmes árukhoz Orosz-magyar fuvarlehetőségek egyesületünk tagjától Németországi DHL-iroda uniós munkát kínál fuvarozóknak Segítő fuvarozót keresnek belföldi útra Budapesti iskola buszosok árajánlatát várja Műanyag hulladékhoz belföldi fuvarozót várnak Februári közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Használt tandempótos szerelvényt vásárolnának MKFE-tag fuvarozókat vár márciusi kezdéssel Alvállalkozókat keres a DHL Freight Magyarország Fuvarozó alvállalkozókat keres a Magyar Posta MKFE-tag ömlesztett áruhoz alvállalkozót keres Fuvarlehetőség egyesületünk tagjától Raklapos áruhoz belföldi fuvarozót várnak Szegedi cég fuvarozókat vár uniós munkára ISO-konténerekhez alvázas fuvarozókat várnak Fuvarozókat vár a Gartner Fuvarozót keres a Waberers Áprilisi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Húsvéti kamionstop Magyarországon — 2014 Speditőr cég újabb relációkra alvállalkozókat keres Májusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Fuvarozókat keres a Coca-Cola Nem változtat a munkás szombat a kamionstop rendjén Júniusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Októberi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Uniós fuvarozás magas km díjjal Júliusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Augusztusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Szeptemberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2014 Novemberi közlekedési korlátozások Európában — 2014 Szeptemberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Február 1-jén kezdődik az ukrán engedélyek kiadása Kamionstop a nemzeti ünnep hétvégéjén Decemberi közlekedési korlátozások Európában — 2014 Januári közlekedési korlátozások Európában — 2015 Költöztető kerestetik belföldi munkára! Februári közlekedési korlátozások Európában — 2015 Februári közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Márciusi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Márciusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Áprilisi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Áprilisi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Májusi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Májusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Pünkösdi kamionstop Magyarországon Júniusi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Júniusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Augusztusi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Júliusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Augusztusi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Szeptemberi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Novemberi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Novemberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Párizsi támadások: ellenőrzés a belga-francia határon Decemberi közlekedési korlátozások Európában — 2015 Decemberi közlekedési korlátozások Magyarországon — 2015 Februári közlekedési korlátozások Európában — 2016 Januári közlekedési korlátozások Európában — 2016 Ingyenes adótanácsadás az MKFE tagjainak Februári közlekedési korlátozások Magyarországon — 2016 Februári közlekedési korlátozások Magyarországon — 2016 Spanyol cég kisautós fuvarozókat vár magyar, belföldes munkára

Fuvarok vihetők járművel együtt

2012. november 28. szerda, 11:00

Magyarországi székhelyű, nemzetközi viszonylatokban érdekelt vállalkozás autószállító járműve stabil munkával együtt (családi okok miatt) sürgősen eladó.

A nemzetközi fuvarozásban közlekedtetett Renault Premium 370 DCI típusú autószállító jármű stabil munkával együtt várja új tulajdonosát. A vele való fuvarozási tevékenység kiválóan alkalmas a további bővítésre a megbízható partnerre való tekintettel.


A járművet az eddigiekben üzemeltető vállalkozás hosszú távú szerződéssel rendelkezik Nyugat-Európa területén történő személygépkocsi-szállításra, a megbízó által biztosított üzemanyag- és útdíjfizetési kártyával. Az érdeklődők jelentkezését a 06 (30) 313-8638-as telefonszámon várják.


Egyesületünk közzéteszi a hirdetést, azonban annak tartalmáért nem vállal felelősséget.