Ma Alajos, Leila napja van.

Egyesületi hírek

Elhunyt Rajnai Zoltán

Osztozva a család gyászában, mély fájdalommal tudatjuk, hogy életének 69. évében 2021. február 21-én elhunyt Rajnai Zoltán kollégánk, barátunk, az Egyesület Felügyelő Bizottságának tagja. Rajnai Zoltán végső búcsúztatójára 2021. július 2-án (pénteken), 13.00 órakor kerül sor a tatabányai Síkvölgyi temetőben.

IRU Diploma 2021 — Jelölési határidő: 2021. augusztus 31.

IRU Diploma 2021 — Jelölési határidő: 2021. augusztus 31.

Az IRU (International Road Transport Union) 1967 óta minden évben díszoklevéllel tünteti ki — tagegyesületei ajánlására — azokat a gépkocsivezetőket, akik belföldi vagy nemzetközi forgalomban hosszú évek óta kifogástalanul, példamutatóan végzik munkájukat. Az idei pályázat benyújtásának határideje 2021. augusztus 31.

Papp Zoltán közös megegyezéssel lemondott a főtitkári posztról

Papp Zoltán közös megegyezéssel lemondott a főtitkári posztról

Tájékoztatjuk Tisztelt Tagjainkat, hogy Papp Zoltán 2021. május 25-i hatállyal, közös megegyezéssel lemondott az MKFE főtitkári posztjáról.

Ülés tartása nélküli döntéshozatalról döntött az MKFE Elnöksége a május 29-re tervezett Küldöttgyűlés helyett

Ülés tartása nélküli döntéshozatalról döntött az MKFE Elnöksége a május 29-re tervezett Küldöttgyűlés helyett

Tisztelt Tagjaink! Tisztelt Küldöttek! A Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete Elnöksége a 20210430/1. valamint a 20210430/2. számú határozatával a működés fenntartása és a felelős gazdálkodás biztosítása érdekében ülés tartása nélküli döntéshozatalról rendelkezett az Egyesület 2021. május 29-re meghirdetett, de a jelenleg érvényben lévő veszélyhelyzeti szabályok miatt személyes részvétellel nem megtartható Küldöttgyűlésének kiváltása érdekében. Az ülés tartása nélküli döntéshozatalra az 502/2020. (XI. 16.) Korm. rendeletben foglaltak szerint kerül sor.

Meghívó a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete Küldöttgyűlésére - 2021. május 29.

Meghívó a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete Küldöttgyűlésére - 2021. május 29.

FRISSÍTÉS! AZ AKTUÁLIS JÁRVÁNYÜGYI ÉS VESZÉLYHELYZETI SZABÁLYOK MIATT 2021. MÁJUS 3-TÓL ÜLÉS TARTÁSA NÉLKÜLI DÖNTÉSHOZATALT KEZDEMÉNYEZETT AZ ELNÖKSÉG!
Tisztelt Küldöttek! Tisztelt Tagjaink! Egyesületünk 2021. május 29-én (szombaton) tartja országos Küldöttgyűlését*, amelyre az MKFE Elnöksége nevében tisztelettel meghívjuk Önt! A rendezvény helyszíne a Holiday Inn Budapest Hotel (Budaörs 2040, Rubik Ernő u. 2.) A Küldöttgyűlés – az IRU-diplomaátadó ünnepséget követően –14:00 órakor (határozatképtelenség esetén 14:30 órakor) kezdődik.

Március 8-tól online ügyfélfogadásra áll át az MKFE

Tájékoztatjuk Tisztelt Tagjainkat, hogy a 2021. március 4-én bejelentett járványügyi korlátozások miatt az MKFE, az MKFE Szolgáltató Kft. és az MKFE Biztosítási Alkusz Kft. 2021. március 8-tól – előreláthatólag két hétig –, home office és online rendszerben folytatja az ügyfelek kiszolgálását. Személyes ügyintézésre az MKFE budapesti székházában ebben az időszakban nincs lehetőség, Egyesületünk budapesti székházában a készpénzes pénztár-szolgáltatás is szünetel. A TIR-okmányok kiadása és visszavétele, a Széchenyi kártya és vízumigazolás kiadása az alábbiakban részletezett feltételekkel azonban munkanapokon 15:00 óráig (pénteken 14:30-ig) továbbra is lehetséges.

Felmentette az MKFE Elnöksége Karmos Gábor főtitkárt

Tájékoztatjuk Tisztelt Tagjainkat, hogy az MKFE Elnöksége a 2021. január 20-i zártkörű elnökségi ülésén egyhangú döntéssel – megköszönve a közúti személyszállítási és árufuvarozási alágazatért végzett szakmai munkáját – 2021. január 21-i hatállyal felmentette Karmos Gábor főtitkárt.

ELMARAD! - MEGHÍVÓ – MKFE tagi találkozó - Debrecen, 2020. november 14. – ELMARAD!

Tisztelt Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyei Tagjaink! A november 11-én 00:00 órától kihirdetett újabb korlátozó intézkedések miatt a 2020. november 14-re meghirdetett tagi találkozó elmarad. Köszönjük a megértésüket!

Tisztelt Tagunk! Tájékoztatjuk, hogy 2020. november 14-én, 14:00 órától tagi találkozóra hívjuk az MKFE Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyei tagvállalkozásainak képviselőit, amelyre Kozma Attila és Tóth Csaba megyei képviselők ezúton tisztelettel meghívják Önt.

1. oldal / 13

Webhelyünkön sütiket használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére.